Ana Sayfa
Turlar
Önemli Linkler
Bize Ulaşın
Mykonos
Özgürlük ve eğlence adası Mykonos.. Sabaha kadar süren partileri, sınırsız özgürlük anlayışı, dar sokakları ve klasik Yunan mimarisi ile mutlaka görülmesi gereken Yunan adalarından biri.

Kumsallarında güneşin ve masmavi suların tadını çıkarabileceğiniz adada, geceleri sınırsız eğlencenin keyfini sürebilirsiniz. Platis Gialos, Agia Anna, Elia, Pragka, Super Paradise hem dinlenebileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz plajlarından bazıları. Platis Gialos adanın oldukça ünlü bir plajıdır ve adanın güneyinde yer alır. Yine adanın güneyinde yer alan Super Paradise popüler eğlence noktalarından biridir. Agios Stefanos plajı ise daha sakin bir tatil geçirmek isteyenler için önerebileceğimiz plajlar arasında yer alır. Psaru plajı masmavi suları ile büyüleyici bir güzelliğe sahip.

Geceleri geç başlayan ve sabaha kadar süren partileri ile Mykonos adını tüm dünyaya duyurmuştur. Özellikle plaj partilerine katılmanızı tavsiye ederiz. Müziğin, dansın ve anlayışın hakim olduğu Mykonos geceleri unutulmaz bir tatil geçirmeniz için yeterli olacaktır. Beach Partylerin yanı sıra, barlar ve tavernalar da alternatif eğlence mekanları olarak gösterilebilir. Deniz kenarında yer alan barları tercih ederek hem manzaraya hem de eğlenceye doyabilirsiniz. Gece hayatı dışında eğlenmek isteyenler için tavsiyemiz; su suporları ya da tekne gezileri olabilir. Delos adası zamanı olanlar için iyi bir alternatif olacaktır.

Mykonos deniz ürünlerinin ve mezelerin tadına bakabileceğiniz, geç saatlere kadar keyifli sohbetler edebileceğiniz restaurantlara ev shaipliği yapmaktadır. Balık çorbası, ızagara ahtapot önerebileceğimiz yemeklerden bazıları.

Alışveriş tutkunları için, dünyaca ünlü markaların bulunabileceği mağazalar bulunmaktadır.

Adada ziyaret edebileceğiniz yerler arasında; arkeoloji müzesi, deniz müzesi, küçük Venedik (Venetia), Kale Tepesi, Vanis Değirmeni, Panapia Kilisesi sayılabilir.


Mykonos Mykonos MykonosMykonos Mykonos
 Özgürlük ve eğlence adası Mukonos...Sabaha kadar süren partileri, sınırsız özgürlük  anlayışı, dar sokakları ve klasik Yunan mimarisi ile mutlaka görülmesi gereken Yunan  adalarından biridir.

Santorini Santorini
 Romantik atmosferi ile farklı bir yere sahip olan Santorini, siyah kumsalları, volkanik  yapısı, beyaz badanalı evleri, mavi kubbeli kiliseleri ile mutlaka görülmesi gereken  adalardan bir diğeridir.
Kos- Istanköy Kos (Istanköy)
Kos adası, Ege Denizi'nde bize en yakın olan adadır.
Crete- Girit Crete (Girit)
Girit; Yunan Adaları içinde en büyük adadır.
Rhodes- Rodos Rhodes (Rodos)
Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarına
Samos- Sisam Samos (Sisam)
Samos; Yunan adalarının en büyüklerinden biridir.
Paros Paros
Popüler plajları ve canlı gece hayatı ile popüler destinasyonlardan biri
Patmos-Batnoz Patmos (Batnoz)
Yunan adaları içinde küçük ve sakin bir adadır Patmos.
Chios- Sakız Chios (Sakız)
Sakız ağaçlarının kapladığı ada; adını anlaşıldığı üzere bu
Lesbos- Midilli Lesbos (Midilli)
Adını; kendi cinsine ilgi duyan kadın şair Sapho zamanından gelen
Naxos Naxos
Sahip olduğu yükselti nedeniyle doğal bir güzelliğe sahip olan ada
Icaria- İkaria Icaria (İkaria)
İkaria; Nicaria olarak da adlandırılan, doğal güzellikleri ile insana
Delos Delos
Delos; günümüzde modern yerleşimin bulunmadığı bir adadır.